Зустріч з ментором
У рамках впровадження курсу з підприємництва «Компанія» від Junior Achievement Ukraine було організовано зустріч учнівської команди «Sweet Treats» з ментором Діаною Щтрейс, яка є справжнім носієм підприємницької мови.
Під час зустрічі учні в формі круглого столу мали змогу обговорити всі аспекти, які виникають при виробництві продукції ; задавали найбільш інтригуючі питання щодо оплати праці, постачання якісної сировини, формуванню затрат та шляхів реалізації продукції. Актуальним для учнів були питання, пов’язані із труднощами, з якими зустрічається підприємець – початківець, та як вдається сьогодні втриматися на плаву. Діана порівняла підприємництво з «біговою доріжкою», на якій ні в якому разі, не можна зупинятися.
Зустріч пройшла швидко, цікаво та змістовно у дружній та теплій атмосфері. Вважаємо, що наша співпраця буде початком нового та цікавого в навчально-професійній діяльності нашої вже спільної компанії «Sweet Treats»!!!
![](https://dpal.esy.es/wp-content/uploads/2024/02/430074307_852292276700910_614028817953641023_n-1024x771.jpg)