День Європи
В рамках відзначення днів Європи в Україні в Деражнянський центр професійної освіти відбувся урок у вигляді спілкування та вікторина “Шлях України до ЄС”.
Педагоги намагались наголосити на тому, що Україна протягом століть належала до європейської сім’ї народів, проте потім і кілька століть поспіль нам нав’язували іншу ідентичність.
І сьогодні, повертаючись до своїх витоків, до свого розуміння, хто ми є, необхідно себе повернути на ментальну, культурну, історичну мапу європейської цивілізації.
![443818633_896444065619064_8228136056921725347_n](https://dpal.esy.es/wp-content/uploads/2024/05/443818633_896444065619064_8228136056921725347_n.jpg)
![436259912_896444258952378_1101411966449706340_n](https://dpal.esy.es/wp-content/uploads/2024/05/436259912_896444258952378_1101411966449706340_n.jpg)
![436382102_896444115619059_8222075298406304557_n](https://dpal.esy.es/wp-content/uploads/2024/05/436382102_896444115619059_8222075298406304557_n.jpg)
Previous
Next